Františkovy Lázně

Informace o městě:

Jedno ze tří měst lázeňského trojúhelníku ležící přímo v srdci Evropy jsou Františkovy Lázně. Empírové a klasicistní Františkovy Lázně jsou obklopeny přírodními parky a sady anglického typu zdobené Rododendrony, ve kterých se mohou návštěvníci věnovat aktivnímu odpočinku. Roviny obklopující Františkovy Lázně jsou jako stvořené pro aktivní odpočinek, ale také pro ty, kteří si pobyt ve Františkových Lázních chtějí vychutnat v poklidu. Zdejší fontány, romantické zákoutí a lázeňská kolonáda umožňuje návštěvníkům příjemný pobyt v přírodě třeba s knížkou. Vychutnejte si zdejší balneo léčbu, postavenou na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

Ve Františkových lázních se léčí nemoci srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologická onemocnění včetně neplodnosti. Pro návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat wellness procedury jsou připraveny příjemné slatinné zábaly a koupele, plynové uhličité koupele a plynové injekce.

Tipy na výlet:

3 Km - Komorní hůrka u Chebu
4 Km - Národní přírodní rezervace SOOS
7 Km - Chebský hrad
29 Km - Lázně Kynžvart - zámek
35 Km - Mariánské Lázně  (nabídka hotelů v tomto městě)
47 Km - Karlovy Vary  (nabídka hotelů v tomto městě)

Nezapomeňte navštívit:

Sochu Františka, malého chlapce s rybou - symbol Františkových Lázní. Podle nejmilejší legendy v Čechách, každá žena, která se dotkne palce jeho levé nohy, otěhotní. Napodobeninu původní plastiky z roku 1924 od sochaře Adolfa Mayerla najdete v parku před Společenským domem.


Nenalezen žádný balíček v tomto městě