Lázně Karlovy Vary

Informace o městě:

V srdci Evropy, obklopené mezi Krušnými horami a Slavkovským lesem na západě Čech, leží světoznámé Karlovy Vary. Jedinečnost Karlových Varů tkví především v lázeňské léčbě. Karlovarská lázeňská terapie obsahuje mnoho ozdravných procedur. K léčbě se užívají staletími prověřené termální koupele a pitné kúry z minerálních vod, které jsou si základním složením podobné, avšak rozdílnou teplotu a jiným obsahem kysličníku uhličitého mají rozličné účinky.

Lázeňští hosté mohou mimo klasické lázeňské léčby využít taktéž kryoterapie, rating, laserové terapie a wellness programy. Lázně v Karlových Varech jsou největší v České republice. Termální prameny bohaté na minerály jsou využívány k ozdravným koupelím, pitným kúrám, skotským střikům a dalším příjemným procedurám, které mají pozitivní vliv na vaše zdraví.

V Karlových Varech se k léčbě využívá na dvanáct pramenů. Třináctý pramen – Becherovku, doporučujeme konzumovat s mírou.

Tipy na výlet:

12 Km - Zámek Ostrov
14 Km - Hrad Loket
18 Km - Lázně Jáchymov
24 Km - Boží Dar - skiareál Neklid, Klínovec, Boží Dar
26 Km - Bečov nad Teplou - zámek a hrad
45 Km - Lázně Kynžvart - zámek
46 Km - Františkovy Lázně  (nabídka hotelů v tomto městě)
47 Km - Mariánské Lázně  (nabídka hotelů v tomto městě)

Nezapomeňte navštívit:

Muzeum Jana Bechera nacházející se v histrorické budově na třídě T.G.M. Becherovka patří mezi nejznámější karlovarské produkty. Během prohlídky se dozvíte něco o její historii, výrobě či skladování.


Nenalezen žádný balíček v tomto městě