Lázně Libverda ***

Lázně Libverda ***

Informace o hotelu:

Lázně Libverda se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ve vzdálenosti asi 25 Km od Liberce, obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou (424 m n. m.) udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené. Lázně se specializují na srdeční a cévní onemocnění a léčení pohybového ústrojí. Pro lázeňské hosty jsou připraveny rozmanité procedury a programy v několika tříhvězdičkových hotelech a penzionech.

Popis hotelu:

Hotel Nový dům*** je největším hotelem v celém lázeňském komplexu a slouží zároveň jako centrální recepce sloužící k ubytování všech hostů.  Hotel nabízí ubytování ve 177 dvoulůžkových pokojích a apartmá o celkové kapacitě 363 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV (možnost pronájmu ledničky 20 Kč/den) součástí každého pokoje je balkón. V posledním patře hotelu je vyhlídková terasa. Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť wifi (dostupná v pokojích 2. - 8. patra). Dále možné využít fitness a před hotelem minigolf. Parkování před hotelem je umožněno při včasné rezervaci a za poplatek 100 Kč/den.

 

Hotel Inn*** je nově zrekonstruovaný hotel s terasou a společenskou místností se nachází přímo nad kolonádou, v blízkosti lázeňské jídelny. Nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány s příslušenstvím (koupelna, WC, fén, TV, lednička). V přízemí je umístěna hotelová kavárna. Parkování před hotelem zdarma.

 

Penzion Frýdlant*** ve stylu loveckého zámečku je umístěn v nejhezčí části lázeňského parku. Svým interiérem uspokojí požadavky i náročné klientely. Nabízí dvoulůžkové pokoje, 1apartmán a jeden dvoulůžkový pokoj s věžičkou, s příslušenstvím (koupelna, WC, telefon, TV, lednička). V suterénu se nachází sauna, whirlpool a solárium. V bezprostřední blízkosti je stylová restaurace Valdštejn.

 

Penzion Labská*** je nově zrekonstruovaný penzion s restaurací a terasou, umístěný na klidném místě, přesto jen 400 m vzdálený od lázeňské kolonády. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány s příslušenstvím (koupelna, WC, fén, TV, lednička). V restauraci se konají taneční večery a zábavy. Bezplatné parkoviště před penzionem.

 

Stravování je zajištěno v lázeňské jídelně Ostrava formou bufetu. Jídelna se nachází v centru lázeňského areálu. Součástí nabídky stravování je i dietní strava (podle charakteru onemocnění a doporučení lékaře).

 

Ubytování domácích zvířat je možné na Pensionu Haná za poplatek 120 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Léčebné procedury jsou hostům poskytovány v rámci jednotlivých balneocenter v lázeňském areálu. Širokou nabídku wellness procedur nabízí nově otevřené Wellness centrum Jizera.

 

Léčebné procedury: Masáž klasická, podvodní, olejová, koupel uhličitá, přísadová, rašelinová, hydromasážní, vířivá, parafango, parafínový nátěr, skotské střiky, biolamba, inhalace, oxygenoterapie, kryoterapie, plynová injekce, laser, ultrazvuk, aj.


Wellness procedury: Aroma koupele (Pettitgrain, exotické bylinky, kokos, zázvor a levandule), aroma masáže (zelená káva, exotické bylinky, kokos, zázvor a levandule), zábal v banánových listech, tělové peelingy (tropický kávový, himálajský, kokosový), cukrový vánek z ráje, regenerační zábal rukou, anticelulitidní zábal, FIJI rituál, čokoládový rituál, anticelulitidní rituál, medový rituál, masáž lávovými kameny, baňkování, relaxační thajská olejová masáž