Časté otázky

Jak vytvořím objednávku?

Po výběru pobytu z naší nabídky klikněte na tlačítko „Nezávazně poptat termín“ u příslušného pokoje a termínu, a následně vyplňte nezávazný rezervační formulář. Pobyt můžete nezávazně objednat také prostřednictvím operátora (ve všední dny 8-20h) na telefonním čísle 605 000 605.

 

Co následuje po odeslání "Nezávazné poptávky"?

Přidělený operátor Vám zpravidla do 60 minut (ve všední dny 8-20h) ověří kapacitu a následně Vás bude telefonicky kontaktovat o výsledku. Pokud bude Vámi požadovaný pobyt možné uskutečnit, zašle Vám na e-mail po telefonické dohodě objednávku k potvrzení spolu s pokyny k platbě. Jestliže nebude možné požadovaný pobyt z kapacitních důvodů nabídnout, navrhne Vám automaticky jiný termín pobytu nebo podobný pobyt v jiném hotelu stejné kategorie.

 

Kdy a jak mohu pobyt uhradit?

Pokud se rozhodnete ověřený pobyt objednat, zašlete nám potvrzenou objednávku. (emailem nebo faxem) Platbu je možné provést bankovním převodem nebo složením na účet. O úspěšné transakci Vás budeme informovat a následně Vám zašleme Voucher, který si vytisknete a prokážete se jím po příjezdu v recepci hotelu.

 

Kdy je pro mě objednávka závazná a jak ji případně mohu zrušit?

Vaše objednávka bude závazná teprve v okamžiku odeslání potvrzené objednávky. Kdykoliv předtím můžete objednávku bezplatně telefonicky nebo emailem zrušit. Pokud jste již objednávku potvrdili a provedli platbu, rezervaci můžete zrušit do 30 dní před nástupem na pobyt. V ostatních případech mohou být účtovány stornopoplatky podle Obchodních podmínek.

 

Kdy obdržím dárkový poukaz objednaný k pobytu? Kolik za něj zaplatím?

Dárkový poukaz pošleme doporučeně na Vaši adresu, případně rovnou na adresu obdarovaného, nejpozději následující pracovní den po přijetí platby. O odeslání poukazu Vás budeme informovat emailem. Zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Vystavení a zaslání dárkového poukazu k zakoupenému pobytu není zpoplatněno.

 

Potřebuji dárkový poukaz už na tento víkend. Stihnete jej poslat?

V urgentních případech nabízíme možnost expresního zaslání dárkového poukazu formou EMS s příplatkem 100 Kč. Zásilka je doručena následující den včetně soboty. Objednávku takového poukazu je nutné učinit nejpozději do pátku 14:00 hod. Podmínkou pro odeslání poukazu je úhrada složením v hotovosti nebo bankovním převodem v rámci ČSOB, České Spořitelny, GE Money nebo Raiffeisenbank.

 

Mám jiný dotaz. Jak vás mohu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete telefonicky (ve všední dny 8-20h) na telefonním čísle 605 000 605, emailem info@laznejakodarek.cz nebo kontaktním formulářem v sekci Kontakty.  1. Vyber dárek
  2. Objednej
  3. Daruj poukaz

Kontakty

Doporučujeme