Dárkové poukazy

Společně s objednávkou pobytu z nabídky Láznějakodárek.cz získáváte možnost bezplatného zaslání Dárkového poukazu obdarovanému s uvedením informací o pobytu (termín pobytu, název pobytu, jméno obdarovaného). Cena pobytu není na Dárkovém poukazu uvedena.

Poukaz na konkrétní pobyt můžete darovat i v případě, že si nejste jisti termínem čerpání. Platnost poukazu je 3 měsíce od dohodnutého data vystavení, přičemž obdarovaný si sám vybere, s ohledem na kapacitní možnosti hotelu, nejlépe vyhovující termín. V případě potřeby je možné platnost poukazu individuelně prodloužit dle domluvy.

Pokud se rozhodnete nechat výběr pobytu zcela na obdarovaném, nabízíme Vám možnost zakoupení dárkových poukazů na kompletní sortiment pobytů z nabídky Láznějakodárek.cz.

Poukazy se vystavují v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč, a lze je vzájemně kombinovat.

Při objednávce dárkových poukazů v hodnotě vyšší než 10 000 Kč, získáte od nás jeden dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč zdarma.

Objednejte
Kontaktní údaje

* Jméno, příjmení:

* Ulice, č.p.:

* PSČ, Město:

* Telefon:

* Email:

Poznámka:

Počet poukazů

500,-

1000,-

2000,-

5000,-

Cena celkem:


V případě, že je cena pobytu vyšší, než hodnota dárkového poukazu, je možné rozdíl v ceně doplatit. Pokud je cena pobytu nižší, než hodnota dárkového poukazu, rozdíl ceny se neproplácí. Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců a poukaz nelze směnit za peníze. Prodloužení doby platnosti poukazu je možné na emailu info@laznejakodarek.cz  1. Vyber dárek
  2. Objednej
  3. Daruj poukaz

Kontakty

Doporučujeme